Kwiaty Eustoma Ślubne butelki z serduszkiem drewnianym

Ślubne butelki na alkohol jako podziękowanie dla gości weselnych z drewnianym serduszkiem i nadrukiem kwiatów eustoma


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,80 zł
3,80 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Kwiaty Eustoma Ślubne butelki z serduszkiem drewnianym


W tym sezonie ślubnym, dlaczego nie pokazać swoim gościom, jak bardzo doceniają Państwo ich obecność, obdarowując ich czymś wyjątkowym?

Nasza wyjątkowa butelka ślubna z zawieszką jest właśnie tym, czego Państwo potrzebują! Ta elegancka butelka doskonale nadaje się na specjalne wydarzenie, jakim jest ślub, i z pewnością będzie się wyróżniać wśród innych dekoracji.

Misternie wykonany motyw kwiatowy eustomy na zawieszce dodaje butelce dodatkowej elegancji. Ta butelka ślubna z zawieszką wniesie dodatkowe piękno na każdy stół i sprawi, że Państwa wesele będzie jeszcze bardziej niezapomniane.

Ponadto, jest to również doskonała pamiątka, którą będzie można przechowywać jeszcze długo po weselu, aby na zawsze zachować miłe wspomnienia.

Proszę obdarować każdego z Państwa gości tą wspaniałą butelką ślubną z zawieszką! To doskonały sposób, aby podziękować im za ich miłość i błogosławieństwo!

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych