Kwiaty Eustoma Ślubne butelki z serduszkiem drewnianym

Ślubne butelki na alkohol jako podziękowanie dla gości weselnych z drewnianym serduszkiem i nadrukiem kwiatów eustoma


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,80 zł
3,80 zł
Opis
Opis

Kwiaty Eustoma Ślubne butelki z serduszkiem drewnianym


W tym sezonie ślubnym, dlaczego nie pokazać swoim gościom, jak bardzo doceniają Państwo ich obecność, obdarowując ich czymś wyjątkowym?

Nasza wyjątkowa butelka ślubna z zawieszką jest właśnie tym, czego Państwo potrzebują! Ta elegancka butelka doskonale nadaje się na specjalne wydarzenie, jakim jest ślub, i z pewnością będzie się wyróżniać wśród innych dekoracji.

Misternie wykonany motyw kwiatowy eustomy na zawieszce dodaje butelce dodatkowej elegancji. Ta butelka ślubna z zawieszką wniesie dodatkowe piękno na każdy stół i sprawi, że Państwa wesele będzie jeszcze bardziej niezapomniane.

Ponadto, jest to również doskonała pamiątka, którą będzie można przechowywać jeszcze długo po weselu, aby na zawsze zachować miłe wspomnienia.

Proszę obdarować każdego z Państwa gości tą wspaniałą butelką ślubną z zawieszką! To doskonały sposób, aby podziękować im za ich miłość i błogosławieństwo!

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również