Góry Ślubne butelki z serduszkiem drewnianym

3,80 zł
3,80 zł
Opis
Opis

Góry Ślubne butelki z serduszkiem drewnianym


Podziękujcie Państwo swoim gościom weselnym specjalnym i niepowtarzalnym prezentem! Nasza butelka ślubna z zawieszką to doskonały wybór. Ten uroczy przedmiot charakteryzuje się pięknym i eleganckim wzornictwem, które z pewnością zrobi wrażenie.

Szklana butelka zawiera zawieszkę w kształcie serca z przepięknym motywem górskim, który dodaje jeszcze więcej uroku Państwa prezentowi.

Butelka jest nie tylko estetyczna, ale również funkcjonalna i może być używana do napojów lub jako dekoracja w domu. Ta serdeczna butelka z pewnością stanie się cenną pamiątką na długie lata, przypominając Państwa bliskim o tym szczególnym dniu.

Podaruj coś luksusowego i znaczącego - zaskocz ich naszą butelką ślubną z zawieszką już dziś!

 

Butelki weselne z drewnianym serduszkiem – czar i styl by Venarti

Butelki Venarti oferujemy w różnych pojemnościach. Każda z nich została wykonana z wysokiej jakości szkła. Zamknięcie ozdobiliśmy zgrzebnym płótnem, przewiązanym sznurkiem. Obydwa produkty są wykonane z naturalnego materiału. Butelki weselne z nadrukiem mają dodatkowo zawieszkę w postaci drewnianego serduszka z personalizowanym napisem i ozdobnym nadrukiem. Personalizacja GRATIS.

Butelki weselne z drewnianym serduszkiem wpisują się w wesele w stylu wiejskim, rustykalnym, a także eko.