Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne Białe róże

Satynowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne Białe róże


Zaproszenia ślubne wykonane na satynowej pleksi z motywem białych róż to piękny produkt w przystępnej cenie! Zaproszenia ślubne satynowe oczarują was swoim pięknym designem i wykonaniem.

Motyw białych róż idealnie pasować będzie na każde wesele. Jest to subtelny, elegancki i klasyczny wzór.

Satynowa pleksi jest bardzo wytrzymała, półprzezroczysta przez co nadaje zaproszeniom szczególne wykończenie.

Zaproszenia można spersonalizować za pomocą zdjęć, imion lub tekstu, aby były naprawdę wyjątkowe i tylko Wasze. Mogą Państwo również wybrać spośród wielu różnych czcionek i kolorów przy tworzeniu Państwa idealnego zaproszenia.

Satynowe zaproszenia ślubne są idealne, aby dodać odrobinę klasy każdej uroczystości ślubnej! Dzięki ich pięknemu wzornictwu, z pewnością zachwycą Państwo swoich gości. Przygotujcie się Państwo na grad komplementów!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.