Zielona gałązka Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne kwadratowe

Satynowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem zielonej gałązki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


12,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zielona gałązka Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne kwadratowe


Przedstawiamy idealne zaproszenia na Wasz ślub: satynowe półprzezroczyste akrylowe zaproszenia ślubne! Te piękne zaproszenia posiadają klasyczny wzór zielonej gałązki w górnej części zaproszenia, która z pewnością wniesie poczucie romantyzmu i spokoju na Twój ślub.

Możesz również spersonalizować tekst zaproszenia, aby uzyskać naprawdę wyjątkowe doświadczenie. Zaproszenia z satynowego, półprzezroczystego akrylu dodadzą Twojemu ważnemu wydarzeniu dodatkowego poziomu elegancji.

Niezależnie od tego, czy planujesz intymną ceremonię, czy wystawną uroczystość, te wdzięczne zaproszenia zapewnią Twoim gościom doskonałe pierwsze wrażenie.

Delikatny wzór zielonej gałązki z pewnością przyciąga wzrok i dodatkowo podkreśla piękno tego elementu - czyniąc go prawdziwym skarbem, który można zabrać do domu po swoim wielkim dniu.

 Tekst na każdym z nich może być spersonalizowany, co pozwoli Wam stworzyć coś, co jest naprawdę dopasowane do Waszego wyjątkowego związku.

Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie tak ekscytującego doświadczenia niż te niezwykłe pamiątki? Podkreśl styl swojego ślubu dzięki tym luksusowym zaproszeniom z satynowego, półprzezroczystego akrylu, które posłużą zarówno jako piękne przypomnienie o wyjątkowej chwili dzielonej między Wami i Waszymi bliskimi, jak i jako eleganckie pamiątki, które każdy będzie mógł przechowywać w swoim domu przez lata.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi, akryl 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.