Bukiet piwonii 2 Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem bukietu piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Bukiet piwonii 2 Drewniane zaproszenia ślubne


Ślubne zaproszenia to ten element organizacji weselnej uroczystości, do którego Para Młoda przywiązuje dużą wagę. Nie ma się co dziwić, wszak za ich pomocą wyrażana jest intencja, by potencjalni gości współuczestniczyli w tak ważnej ceremonii oraz weselnej zabawie. Dlatego też warto postawić na wysoką jakość, a także ponadczasową elegancję.

Takie właśnie są zaproszenia ślubne drewniane, ozdobione motywem bukietu piwonii. Kojarzące się z bogactwem, obfitością kwiaty to piękny element, przykuwający do zaproszeń wzrok, ale i czyniący je niepowtarzalnymi. Tego rodzaju zaproszenia doskonale pasują do ślubu w stylu glamour, ale i do stylu klasycznego czy romantycznego.

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.