Liście eukaliptusa drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne w kształcie serca z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa drewniane zaproszenia ślubne


Uniwersalna symbolika serca wraz z delikatnymi kwiatami eukaliptusa to doskonałe połączenie, które podkreśli wyjątkowość chwili, jaką jest ceremonia zaślubin. Dzięki temu można stworzyć wyjątkowy przedmiot, niezbędny w przypadku organizacji wesela, jakim są ślubne zaproszenia.

Zaproszenia dla gości w kształcie serca, ozdobione motywem delikatnych liści eukaliptusa, to wspaniały sposób, by zaprosić gości na tak wyjątkową uroczystość, jaką jest zawarcie związku małżeńskiego. Drewniane serce, starannie wykonane i wykończone, zaskoczy i zachwyci zapraszanych gości, a przy tym pozostanie wspaniałą pamiątką, pozwalającą nawet po latach powrócić wspomnieniami do dnia ślubu, przypomnieć sobie chwile pełne radości i wzruszeń.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm x2

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.