Liście eukaliptusa drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne w kształcie serca z motywem liści eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,00 zł brutto
bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Liście eukaliptusa drewniane zaproszenia ślubne


Uniwersalna symbolika serca wraz z delikatnymi kwiatami eukaliptusa to doskonałe połączenie, które podkreśli wyjątkowość chwili, jaką jest ceremonia zaślubin. Dzięki temu można stworzyć wyjątkowy przedmiot, niezbędny w przypadku organizacji wesela, jakim są ślubne zaproszenia.

Zaproszenia dla gości w kształcie serca, ozdobione motywem delikatnych liści eukaliptusa, to wspaniały sposób, by zaprosić gości na tak wyjątkową uroczystość, jaką jest zawarcie związku małżeńskiego. Drewniane serce, starannie wykonane i wykończone, zaskoczy i zachwyci zapraszanych gości, a przy tym pozostanie wspaniałą pamiątką, pozwalającą nawet po latach powrócić wspomnieniami do dnia ślubu, przypomnieć sobie chwile pełne radości i wzruszeń.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm x2

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?