Eko kwiaty Satynowe, ozdobne, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, ozdobne, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem eko kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Eko kwiaty Satynowe, ozdobne, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Ozdobne zaproszenia ślubne z motywem eko kwiatów

Jeśli lubisz dodatki, które mają piękny styl i charakter, będąc jednocześnie delikatnymi i lekkimi, to nasza propozycja zaproszeń ślubnych z motywem eko kwiatów powinna znaleźć się wśród akcesoriów na Twój ślub.

Choć wykonane z cienkiego, satynowego akrylu, zaproszenia ślubne z motywem eko kwiatów są trwałe i na pewno staną się wyjątkową ślubną pamiątką dla Waszych gości. Ozdobny, retro kształt wpisze się w wesele organizowane w stylu wiejskim, dworkowym. Malowane, naturalne kwiaty, które są stylizowane na ogrodowy bukiet, swoimi kolorami nadają świeżości i naturalności i lekkości całej kompozycji. Motyw eko kwiatów został umieszczony na górze i dole zaproszenia. Środek pozostawiamy na tekst, który w pełni zostanie spersonalizowany.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych