Eko kwiaty Satynowe, ozdobne, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, ozdobne, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem eko kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Eko kwiaty Satynowe, ozdobne, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Ozdobne zaproszenia ślubne z motywem eko kwiatów

Jeśli lubisz dodatki, które mają piękny styl i charakter, będąc jednocześnie delikatnymi i lekkimi, to nasza propozycja zaproszeń ślubnych z motywem eko kwiatów powinna znaleźć się wśród akcesoriów na Twój ślub.

Choć wykonane z cienkiego, satynowego akrylu, zaproszenia ślubne z motywem eko kwiatów są trwałe i na pewno staną się wyjątkową ślubną pamiątką dla Waszych gości. Ozdobny, retro kształt wpisze się w wesele organizowane w stylu wiejskim, dworkowym. Malowane, naturalne kwiaty, które są stylizowane na ogrodowy bukiet, swoimi kolorami nadają świeżości i naturalności i lekkości całej kompozycji. Motyw eko kwiatów został umieszczony na górze i dole zaproszenia. Środek pozostawiamy na tekst, który w pełni zostanie spersonalizowany.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych