Dusty Blue Rose Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem Dusty Blue Rose


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Dusty Blue Rose Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Zaproszenia ślubne Venarti w kolorze dusty blue

Jeśli planujecie modny, zimowy ślub w stylu rustykalnym, wybierzcie dla niego nr 10 z palety najmodniejszych kolorów Instytutu Pantone. To kolor dusty blue. A my z przyjemnością przygotujemy dla Was zaproszenia ślubne Venarti Dusty Blue Rose.

W zimowej scenerii

Kolory zimy to przede wszystkim szarość i błękit. W tę narrację idealnie wpisuje się kolor dusty blue. Zamrożone, ale jak zawsze przepiękne niebieskie róże zachwycają naturalnością. Nadrukowane na cienkiej, akrylowej i półprzezroczystej pleksi w klasycznym prostokątnym kształcie, wydają się być jak namalowane szronem na okiennej szybie mroźne obrazy. Satynowa powłoka dodaje magii naszemu zaproszeniu. Sprawia wrażenie, że mamy w ręku przedmiot kruchy i niezwykle delikatny, choć tak w rzeczywistości nie jest, ponieważ akryl jest bardzo trwałym materiałem.

Stylowe zaproszenia ślubne Dusty Blue Rose są w pełni spersonalizowane. Treść wybieracie samodzielnie. My przygotowujemy projekt. Personalizacja zaproszeń GRATIS!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również