Piwonie Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi

Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi z motywem piwonii


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


10,99 zł
10,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Piwonie Satynowe, akrylowe zaproszenia ślubne z pleksi


Satynowe, półprzezroczyste akrylowe zaproszenia ślubne są idealnym połączeniem stylu i elegancji. Wykonane z akrylu, zaproszenia te zapewniają unikalny i bogaty wygląd, który goście będą mogli podziwiać.

Projekt zawiera czarujące piwonie zarówno na górze jak i na dole zaproszenia, tworząc przyciągający wzrok wygląd, który nie zostanie szybko zapomniany.

Chcemy mieć pewność, że Wasz perfekcyjnie zaplanowany dzień będzie doskonale przedstawiony pod każdym względem, dlatego spersonalizuj swoje zaproszenie za pomocą unikalnego tekstu, który wybierzesz.

Zrób niezapomniane wrażenie, opowiadając wszystkim o swoim magicznym wydarzeniu. Podaruj swoim zaproszonym bliskim coś naprawdę niezwykłego, gdy wybierzesz te piękne akrylowe zaproszenia ślubne!

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: satynowa pleksi 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych