Piwonie Zaproszenia dla Rodziców z pleksi

Zaproszenia ślubne dla Rodziców z pleksi z motywem piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

35,00 zł
35,00 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Piwonie Zaproszenia dla Rodziców z pleksi


Piwonie to kwiaty piękne, które dzięki swojej bogatej symbolice, ale też i elegancji, często wykorzystywane są do dekoracji ślubnych przestrzeni. Motyw piwonii może zdobić również przedmioty przeznaczone do organizacji wesela, nie tylko spełniające funkcję użytkową, ale i zachwycające zaproszonych gości, budzące ich podziw i zdumienie.

Jednym z takich przedmiotów są drewniane zaproszenia dla Rodziców, ozdobione motywem piwonii. Staranne wykonanie, a także piękne kwiaty widniejące na zaproszeniu, wpływają na jego odbiór i świadczą o jego wyjątkowości. Wyjątkowi są też goście zaproszeni za jego pośrednictwem – wszak Rodzice są gośćmi honorowymi, a w podzięce za trud wychowawczy i lata poświęceń należy im się wyjątkowe traktowanie.

Tak piękne zaproszenie stanie się również pamiątką dla Rodziców, pieczołowicie przechowywaną przez długie lata.

 

Biała koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: pleksi 2mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu