Czarne zaproszenia ślubne ze złoceniem

Czarne zaproszenia ślubne na złotym papierze ze złoceniem


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,49 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Czarne zaproszenia ślubne ze złoceniem


Czarne zaproszenia ślubne

Czy zaproszenia ślubne mogą być w kolorze czarnym? Czerń bowiem nie kojarzy się jednoznacznie z tą okolicznością, jednak jest to kolor o wielkiej mocy i przede wszystkim wyjątkowo elegancki i stylowy. Jeśli cenicie sobie oryginalność i wytworną elegancję – to czarne zaproszenia na ślub by Venarti są stworzone dla Was.

Czerń i złoto

Klasyczny kształt prostokąta i złoty papier idealnie wpiszą się w styl glamour. Złocenia – w postaci prostej ramki oraz oryginalnej czcionki doskonale skontrastują z czarnym tłem i klasycznymi formami. Wszystko jest więc wyjątkowo eleganckie i delikatne. Takie zaproszenie to stylowy wybór.

Personalizacja zaproszenia oraz biała koperta w komplecie - GRATIS.

 

Koperta: GRATIS!

Personalizacja gości: GRATIS!

Wymiary: 14,8cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem druku.Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.