Białe kwiaty Ślubne zawieszki na wódkę

1,20 zł
1,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe kwiaty Ślubne zawieszki na wódkę


W jaki sposób odmienić charakter butelek z alkoholem? Jak sprawić, by pasowały one do weselnej aranżacji i nie psuły ogólnego wrażenia stworzonego przez weselne dekoracje?

Odpowiedzią na to są ślubne zawieszki, które mogą odmienić charakter trunku, nadając mu weselny wygląd. Ślubne zawieszki na wódkę, ozdobione motywem białych kwiatów, to piękny sposób na ozdobienie butelki, na sprawienie, by doskonale współgrała ona z weselnymi dekoracjami.

Butelka z zawieszką ślubną nie tylko pięknie wyglądać będzie na weselnym stoliku, ale i stanie się wyjątkowym prezentem dla wyjątkowych gości, a także nagrodą dla biorących udział w weselnych konkursach.

 

Wymiary: 6cm x 9cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu