Białe kwiaty Ślubny album, księga gości

89,99 zł
Opis
Opis

Białe kwiaty Ślubny album, księga gości


Chwile ślubu, nawet te najpiękniejsze, niestety szybko przemijają, zaś pamięć o tym wyjątkowym dniu tylko wydaje się trwać wiecznie. By nie zatarły się wspomnienia, by w każdej chwili można było powrócić do dnia zaślubin, warto zaopatrzyć się w ślubny album – księgę gości.

Dzięki temu, każde sięgnięcie po album będzie okazją do wspomnień, podtrzymywać będzie płomień miłości, a także więź z osobami, którzy bawili się na naszym weselu i którzy zostawili po sobie ślad w postaci wpisu, sentencji, rady czy po prostu autografu. Elegancki ślubny album, ozdobiony motywem białych kwiatów, doskonale pasuje zarówno do ślubów w stylu klasycznym, czy glamour, jak i do stylu romantycznego. To piękna pamiątka, która przechodzić może z pokolenia na pokolenie, stanowiąc prawdziwy rodzinny skarb.

 

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 50 (papier 110gr)

Wymiary: 21,7 x 21,7cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem albumu. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu