Białe kwiaty Ślubny album, księga gości

89,99 zł
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Białe kwiaty Ślubny album, księga gości


Chwile ślubu, nawet te najpiękniejsze, niestety szybko przemijają, zaś pamięć o tym wyjątkowym dniu tylko wydaje się trwać wiecznie. By nie zatarły się wspomnienia, by w każdej chwili można było powrócić do dnia zaślubin, warto zaopatrzyć się w ślubny album – księgę gości.

Dzięki temu, każde sięgnięcie po album będzie okazją do wspomnień, podtrzymywać będzie płomień miłości, a także więź z osobami, którzy bawili się na naszym weselu i którzy zostawili po sobie ślad w postaci wpisu, sentencji, rady czy po prostu autografu. Elegancki ślubny album, ozdobiony motywem białych kwiatów, doskonale pasuje zarówno do ślubów w stylu klasycznym, czy glamour, jak i do stylu romantycznego. To piękna pamiątka, która przechodzić może z pokolenia na pokolenie, stanowiąc prawdziwy rodzinny skarb.

 

Kartki: papier biały lub ecru

Ilość kartek: 50 (papier 110gr)

Wymiary: 21,7 x 21,7cm

 

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem albumu. Nadesłane treści mogą zawierać wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na okładce.

 

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu