Białe kwiaty Ślubne winietki papierowe

Winietki ślubne, papierowe - wzór białych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

1,20 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Białe kwiaty Ślubne winietki papierowe


Rozmieszczenie gości przy weselnych stołach to tylko część pracy, którą Para Młoda musi wykonać organizując weselną uroczystość. Warto jeszcze zadbać, by w trakcie weselnego przyjęcia goście przypisane sobie miejsca bez problemu odnaleźli i sprawnie je zajmowali tak, by można było wydać pierwszy posiłek.

Zadbanie o możliwość szybkiego zlokalizowania przypisanego danej osobie miejsca to również przejaw troski o komfort zaproszonych gości oraz ukłon w ich stronę. Dlatego też warto już na etapie organizacji zastanowić się nad zakupem ślubnych winietek.

Te papierowe, ozdobione motywem białych kwiatów, pełnić będą nie tylko rolę informacyjną, ale i będą stanowić piękną i dyskretną ozdobę ślubnego stolika.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 104mm x 46mm

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu