Piwonie Winietki ślubne

Winietki ślubne ciekawy wzór piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

1,20 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Piwonie Winietki ślubne


Idealne wesele wymaga wielu przygotowań i mistrzowskiej organizacji. Ważny jest każdy element, każdy detal, wszystko to musi ze sobą doskonale współgrać, uzupełniając się wzajemnie.

Równie ważnym elementem, który w dużym stopniu wpływa na jakość weselnej zabawy, jest kwestia rozsadzenia gości. To, który z gości siedzi przy którym stoliku i na którym miejscu ma niebagatelne znaczenie. Zadbanie o rozwiązanie tej kwestii ułatwia nie tylko rozdanie pierwszego posiłku po wejściu na salę, ale i jest wyrazem troski o komfort gości.

Jednym z elementów, które służą sprawnemu zajmowaniu przez gości miejsc, jest ślubna winietka, która doskonale koresponduje z takimi produktami, jak numerki na stół czy plany stołów.

Ślubne winietki, ozdobione motywem kwitnących piwonii wskazują danej osobie miejsce, które ma zająć, są także piękną ozdobą stołu, zarówno w trakcie wesela w stylu romantycznym wiejskim czy glamour.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 97mm x 43mm

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu