Piwonie Winietki ślubne

Winietki ślubne ciekawy wzór piwonii


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

1,20 zł brutto
brutto







Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Piwonie Winietki ślubne


Idealne wesele wymaga wielu przygotowań i mistrzowskiej organizacji. Ważny jest każdy element, każdy detal, wszystko to musi ze sobą doskonale współgrać, uzupełniając się wzajemnie.

Równie ważnym elementem, który w dużym stopniu wpływa na jakość weselnej zabawy, jest kwestia rozsadzenia gości. To, który z gości siedzi przy którym stoliku i na którym miejscu ma niebagatelne znaczenie. Zadbanie o rozwiązanie tej kwestii ułatwia nie tylko rozdanie pierwszego posiłku po wejściu na salę, ale i jest wyrazem troski o komfort gości.

Jednym z elementów, które służą sprawnemu zajmowaniu przez gości miejsc, jest ślubna winietka, która doskonale koresponduje z takimi produktami, jak numerki na stół czy plany stołów.

Ślubne winietki, ozdobione motywem kwitnących piwonii wskazują danej osobie miejsce, które ma zająć, są także piękną ozdobą stołu, zarówno w trakcie wesela w stylu romantycznym wiejskim czy glamour.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 97mm x 43mm

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.