Słoneczniki Ślubne winietki papierowe

Winietki ślubne, papierowe - wzór słoneczników


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

1,20 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Słoneczniki Ślubne winietki papierowe


Słoneczniki to symbol radości, zabawy i ciepła. Dlatego też doskonale wpasowują się w ślubną stylistykę, rozpromieniając wnętrze i nadając mu niepowtarzalnego charakteru.

Kwiaty te mogą być wykorzystane nie tylko jako ozdoba stołów, ale również jako motyw dekoracyjny, pojawiający się na różnych elementach, służących organizacji wesela. Jednym z takich przedmiotów, które – ozdobione motywem słoneczników – doskonale wyglądać będą na weselnym stole, są winietki.

Wysokiej jakości wykonanie, w połączeniu z niezwykle energetycznym motywem sprawia, że pełnią one nie tylko funkcję informacyjną – wskazując gościom właściwe miejsce, ale również dekoracyjną.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 104mm x 46mm

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.