Słoneczniki Ślubne winietki papierowe

Winietki ślubne, papierowe - wzór słoneczników


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

1,20 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Słoneczniki Ślubne winietki papierowe


Słoneczniki to symbol radości, zabawy i ciepła. Dlatego też doskonale wpasowują się w ślubną stylistykę, rozpromieniając wnętrze i nadając mu niepowtarzalnego charakteru.

Kwiaty te mogą być wykorzystane nie tylko jako ozdoba stołów, ale również jako motyw dekoracyjny, pojawiający się na różnych elementach, służących organizacji wesela. Jednym z takich przedmiotów, które – ozdobione motywem słoneczników – doskonale wyglądać będą na weselnym stole, są winietki.

Wysokiej jakości wykonanie, w połączeniu z niezwykle energetycznym motywem sprawia, że pełnią one nie tylko funkcję informacyjną – wskazując gościom właściwe miejsce, ale również dekoracyjną.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 104mm x 46mm

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Powiązane wpisy na blogu