Hortensja Ślubne winietki papierowe

Winietki ślubne, papierowe - wzór hortensji


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

1,20 zł brutto
brutto

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Hortensja Ślubne winietki papierowe


Kluczem do udanego wesela i dobrej zabawy podczas przyjęcia, jest dbałość o szczegóły. Wiąże się z tym dokładne zaplanowanie rozsadzenia weselnych gości oraz zadbanie o to, by bez problemu odnaleźli oni swoje miejsce przy stoliku. Pomocą w sprawnym zajmowaniu miejsc przy weselnym stole mogą być papierowe winietki.

Widniejące na nich dane gościa rozwiewają wątpliwości co do zajęcia danego miejsca, zaś ich estetycznie wykonane czy zastosowane motywy - współgrające z aranżacją weselnej sali – stanowią dodatkową ozdobę i wpływają na ogólne wrażenie.

Papierowe winietki ozdobione hortensją, pełnią zatem nie tylko rolę użytkową, ułatwiając organizację wesela i stanowiąc przejaw troski o komfort gości, ale i dodają wystrojowi stolika uroku i subtelnej elegancji.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 104mm x 46mm

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych