Hortensja Ślubne winietki papierowe

Winietki ślubne, papierowe - wzór hortensji


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

1,20 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Hortensja Ślubne winietki papierowe


Kluczem do udanego wesela i dobrej zabawy podczas przyjęcia, jest dbałość o szczegóły. Wiąże się z tym dokładne zaplanowanie rozsadzenia weselnych gości oraz zadbanie o to, by bez problemu odnaleźli oni swoje miejsce przy stoliku. Pomocą w sprawnym zajmowaniu miejsc przy weselnym stole mogą być papierowe winietki.

Widniejące na nich dane gościa rozwiewają wątpliwości co do zajęcia danego miejsca, zaś ich estetycznie wykonane czy zastosowane motywy - współgrające z aranżacją weselnej sali – stanowią dodatkową ozdobę i wpływają na ogólne wrażenie.

Papierowe winietki ozdobione hortensją, pełnią zatem nie tylko rolę użytkową, ułatwiając organizację wesela i stanowiąc przejaw troski o komfort gości, ale i dodają wystrojowi stolika uroku i subtelnej elegancji.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 104mm x 46mm

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu