Samoloty z sercami Ślubne winietki papierowe

Winietki ślubne, papierowe - wzór samolotów z sercami


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

1,20 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Samoloty z sercami Ślubne winietki papierowe


Winietki to produkt, który już na stałe wszedł do obowiązkowego pakietu, niezbędnego w trakcie organizowania wesela oraz samego przyjęcia. Dzięki winietkom goście bez problemu odnajdują właściwy stolik, są one wyrazem troski o komfort biesiadników, ale też usprawniają podanie pierwszego posiłku.

Winietki papierowe, ozdobione motywem samolotu z sercami, to również wspaniała dekoracja ślubnego stołu, a ponadto sposób, by zdradzić zaproszonym gościom największą pasję Państwa Młodych czy też plany podróży poślubnej.

Ten dyskretny motyw doskonale pasuje do ślubu zorganizowanego w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, a dzięki starannemu wykonaniu i wyrazistej grafice, element ten przyciąga uwagę i budzi zachwyt zaproszonych gości.

 

Podana cena obejmuje 1 winietkę z personalizacją.

 

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 104mm x 46mm

 

Po dokonaniu zakupu prosimy o przesłanie listy gości.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu