Ślubne, satynowe numerki na stół Mapa Europy

Ślubne, satynowe numerki na stół weselny z motywem mapy Europy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


24,99 zł
24,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubne, satynowe numerki na stół Mapa Europy


Satynowy półprzezroczysty numerek na stół weselny to wspaniały dodatek, który dodaje elegancji i klasycznej urody każdej przyjęciowej aranżacji. Numerek został wykonany z najwyższej jakości materiałów, które sprawiają, że wygląda niesamowicie pięknie i idealnie komponuje się z każdym stołem weselnym.


Drewniana podstawka, na której umieszczony jest satynowy półprzezroczysty numerek dodaje jeszcze więcej uroku całemu aranżowaniu sali weselnej. Podstawa została wykonana z naturalnego drewna, które charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i niezrównaną trwałością.


Numerek na stole weselnym może być spersonalizowany poprzez umieszczenie imion i daty ślubu Państwa Młodych, co nadaje mu indywidualnego i osobistego charakteru. Dodatkowo, motyw mapy Europy, serduszka i samolot, to subtelne elementy, które nawiązują do charakteru i stylu Waszego ślubu, tworząc jednocześnie niesamowity efekt wizualny.


Jeśli marzysz o tym, aby Twój wielki dzień był pełen magii i elegancji, satynowy półprzezroczysty numerek na stół weselny z drewnianą podstawką, z personalizacją i motywem mapy Europy, serduszkami i samolotem, to idealne rozwiązanie dla Ciebie. To niepowtarzalna ozdoba, która dodaje blasku każdej weselnej aranżacji i sprawia, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany.

 

Materiał: satynowa pleksi 3mm, drewniana podstawka

Wymiary: 16 x 11,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych