Ślubne, satynowe numerki na stół Para lisów

Ślubne, satynowe numerki na stół weselny z motywem pary lisów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


24,99 zł
24,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubne, satynowe numerki na stół Para lisów


Szukasz wyjątkowego dodatku do swojego weselnego stołu? Satynowy półprzezroczysty numerek na stół weselny z drewnianą podstawką z imionami i datą ślubu oraz motywem pary lisków to idealne rozwiązanie!


Ten elegancki i romantyczny element dekoracyjny dodaje klasy i stylu do twojego wyjątkowego dnia. Numerki wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia trwałość i długotrwałe użytkowanie. Drewniana podstawka dodaje rustykalnego uroku, a satynowa tkanina zapewnia delikatny i subtelny wygląd.


Numerki dla gości z imionami i datą ślubu to piękna pamiątka dla wszystkich uczestników uroczystości. Motyw pary lisków dodaje niepowtarzalnego charakteru i sprawia, że numerki stanowią zwieńczenie wyrafinowanej dekoracji wesela.
Dzięki satynowym numerkom na stół weselny z drewnianą podstawką z imionami i datą ślubu i z motywem pary lisków, twój ślub stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy i niezapomniany. Nie wahaj się i zdecyduj się na ten elegancki dodatek, który na pewno zachwyci twoich gości!

 

Materiał: satynowa pleksi 3mm, drewniana podstawka

Wymiary: 16 x 11,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych