Ślubne, satynowe numerki na stół białe róże

Ślubne, satynowe numerki na stół weselny z motywem białych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


24,99 zł
24,99 zł


Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 5 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubne, satynowe numerki na stół białe róże


Jeśli jesteś przyszłą Panną Młodą lub Panem Młodym, to na pewno wiesz, jak ważny jest wybór odpowiednich dekoracji na swój wielki dzień. Jednym z elementów, które z pewnością podkreślą elegancki charakter Twojego wesela, jest satynowy półprzezroczysty numerek na stół weselny z drewnianą podstawką.


Ten niesamowity dodatek został profesjonalnie wykonany z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zachowuje swój ekskluzywny charakter. Co więcej, numerek ten wyposażony jest w nadrukowane imiona Pary Młodej oraz datę ślubu, co stanowi idealną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.


Motyw białych róż, który znajduje się na numerycznej płycie wykonanej z delikatnej satyny, dodaje temu elementowi jeszcze bardziej romantycznego wyglądu. Białe róże kojarzą się przede wszystkim z miłością, czystością i niewinnością, co czyni je idealnym motywem dekoracyjnym na tak ważną okoliczność.


Drewniana podstawka, na której umieszczony jest numerek, nadaje mu stabilności i pewności podczas ustawiania go na stole weselnym. Ta stylowa podstawa harmonijnie łączy się z satyną i tworzy wyjątkowy element dekoracyjny, który z pewnością zachwyci zarówno Pannę Młodą, jak i gości weselnych.


Nie ma się co wahać - satynowy półprzezroczysty numerek na stół weselny z drewnianą podstawką, z imionami i datą ślubu i z motywem białych róż to idealna dekoracja dla każdej Pary Młodej, która pragnie stworzyć niezapomniany klimat na swoim weselu. Nie czekaj dłużej i zamów już dziś!

 

Materiał: satynowa pleksi 3mm, drewniana podstawka

Wymiary: 16 x 11,5 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych