Szklane podziękowania dla Rodziców Białe róże

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem białych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Białe róże


Czy szukasz specjalnego i znaczącego sposobu, aby powiedzieć "Dziękuję" swoim rodzicom w dniu ślubu? Przedstawiamy wyjątkową szklaną taflę z oszałamiającym motywem białych róż i zielonych liści! Nasze podziękowania dla rodziców to idealny prezent na specjalną okazję.

Wykonana z wysokiej jakości, trwałego szkła, te piękne podziękowanie będzie cenione przez wiele lat. Projekt celebruje czystość, wdzięczność i radość - idealne sentymenty na dzień ślubu. Dodatkowo możesz uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym, personalizując tekst swoim własnym, niepowtarzalnym przesłaniem z podziękowaniami.

Szklane podziękowanie dla rodziców będzie nie tylko przypominać o dniu ślubu, ale także o relacjach, które były ważne przez całe życie. To naprawdę przemyślany prezent, który oddaje całą miłość, życzliwość i uznanie, jakie czujesz do swoich rodziców!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych