Szklane podziękowania dla Rodziców Białe róże

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem białych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Białe róże


Czy szukasz specjalnego i znaczącego sposobu, aby powiedzieć "Dziękuję" swoim rodzicom w dniu ślubu? Przedstawiamy wyjątkową szklaną taflę z oszałamiającym motywem białych róż i zielonych liści! Nasze podziękowania dla rodziców to idealny prezent na specjalną okazję.

Wykonana z wysokiej jakości, trwałego szkła, te piękne podziękowanie będzie cenione przez wiele lat. Projekt celebruje czystość, wdzięczność i radość - idealne sentymenty na dzień ślubu. Dodatkowo możesz uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym, personalizując tekst swoim własnym, niepowtarzalnym przesłaniem z podziękowaniami.

Szklane podziękowanie dla rodziców będzie nie tylko przypominać o dniu ślubu, ale także o relacjach, które były ważne przez całe życie. To naprawdę przemyślany prezent, który oddaje całą miłość, życzliwość i uznanie, jakie czujesz do swoich rodziców!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.