Szklane podziękowania dla Rodziców Lisy

Szklane podziękowania ślubne dla Rodziców z motywem lisków


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

34,99 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Szklane podziękowania dla Rodziców Lisy


Niewiele dni jest tak magicznych jak dzień ślubu! Uchwycone w wieczności, połączenie dwóch serc jest jednym z najbardziej wyjątkowych dni w życiu, które łączą rodzinę i przyjaciół. Na tę bardzo szczególną okazję, chcesz powiedzieć serdeczne "dziękuję" swoim rodzicom za całą ich bezwarunkową miłość i wskazówki.

Przedstawiając podziękowania dla rodziców, szklana tafla z przepięknym motywem pary lisów, który symbolizuje lojalność, otoczony ciepłymi jesiennymi liśćmi - idealny do wyrażenia Twojej wiecznej wdzięczności.

Spersonalizuj to ponadczasowe podziękowanie własnymi słowami i uczyń je naprawdę wyjątkowym. Podziękowania dla rodziców stanowią uroczą pamiątkę jednego z najszczęśliwszych dni w Twoim życiu, która może być ceniona na zawsze!

 

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: szkło

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich podziękowaniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych