Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Las

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem lasu


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Las


Z motywem lasu - satynowe zawieszki ślubne na alkohol

Szukasz nietypowej ozdoby na ślubny alkohol? Skorzystaj z naszego pomysłu i wybierz ozdobne zawieszki ślubne z motywem zimowego lasu.

Wykonane z delikatnej, ale trwałej pleksi, z pięknym, nadrukiem malowanego, zimowego lasu i wyjątkowego nieba, staną się nie tylko wyjątkowym uzupełnieniem oprawy weselnego stołu, ale też podkreślą elegancję urządzanego przez Was przyjęcia. Mogą też stanowić pamiątkowy dodatek dla każdego z zaproszonych gości. Zawieszki mają ozdobny kształt retro. Idealnie wpiszą się więc w styl klasyczny, glamour i dworski.

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.