Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Las

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem lasu


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Las


Z motywem lasu - satynowe zawieszki ślubne na alkohol

Szukasz nietypowej ozdoby na ślubny alkohol? Skorzystaj z naszego pomysłu i wybierz ozdobne zawieszki ślubne z motywem zimowego lasu.

Wykonane z delikatnej, ale trwałej pleksi, z pięknym, nadrukiem malowanego, zimowego lasu i wyjątkowego nieba, staną się nie tylko wyjątkowym uzupełnieniem oprawy weselnego stołu, ale też podkreślą elegancję urządzanego przez Was przyjęcia. Mogą też stanowić pamiątkowy dodatek dla każdego z zaproszonych gości. Zawieszki mają ozdobny kształt retro. Idealnie wpiszą się więc w styl klasyczny, glamour i dworski.

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.