Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Kwiaty eustoma

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem kwiatów eustoma


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,70 zł
3,70 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Kwiaty eustoma


Zawieszki ślubne ozdobne to idealny dodatek, jakim można przepięknie i w prosty sposób przystroić butelkę z alkoholem, która powędruje prosto na stół. Wykonana z wysokiej jakości przezroczystej pleksi wraz z motywem kwiatów Eustoma idealnie wpasuje się w każdą kompozycję florystyczną na przyjęciu.

Jej delikatnie zielono-różowy motyw przepięknie będzie współgrał właśnie z pudrowym różem czy też bielą na weselu dlatego warto mieć to na uwadze podczas wyboru.

Na samej zawieszce ślubnej mają państwo dużo wolnej przestrzeni na umieszczenie krótkiego tekstu, jakim chcą witać gości, którzy przybyli do stołu. Ozdobna zawieszka ślubna z pleksi to świetny wybór dla osób, które cenią sobie elegancję, ale zarazem prostotę użycia.

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych