Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Ramka z eukaliptusa

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem ramki z eukaliptusa


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi Ramka z eukaliptusa


Przedstawiamy naszą ekskluzywną linię zawieszek ślubnych na alkohol! Każda zawieszka wykonana jest z nieskazitelnie czystego, wysokiej jakości pleksiglasu i posiada przyciągający wzrok motyw liści eukaliptusa.

Te luksusowe ozdoby, idealnie oddające bogactwo i romantyzm klasycznej ceremonii ślubnej, dodadzą elegancji każdemu zaślubinom. Wystarczy jedno spojrzenie, aby Państwa goście natychmiast rozpoznali wspaniałość, jaką niosą ze sobą te pięknie zaprojektowane przywieszki.

Zawieszki te nie tylko wyglądają szykownie, ale są również niezwykle praktyczne, ponieważ ułatwiają zarządzanie czasem podczas prowadzenia baru. Dzięki klasycznej, a zarazem wyrafinowanej estetyce, przydział różnych napojów nigdy nie był tak łatwy. Szybko rozróżnić różne rodzaje napojów na podstawie stylu, kolorystyki lub przeznaczenia.

Państwa goście docenią możliwość łatwego znalezienia tego, co lubią, bez uszczerbku dla eleganckiej stylizacji przyjęcia. Pożegnajcie się z boleśnie nudnymi i nadużywanymi dekoracjami - z dumą prezentujemy ten wspaniały asortyment ślubnych zawieszek na alkohol, które z pewnością podniosą rangę każdego przyjęcia!

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych