Góry Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi

Ślubna, satynowa, ozdobna zawieszka na alkohol z pleksi z motywem gór


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


3,70 zł
3,70 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Góry Zawieszki ślubne ozdobne, satynowe pleksi


„W górach jest wszystko, co kocham” – pod tym stwierdzeniem mogłoby podpisać się wiele osób. Co wspólnego jednak góry mają ze ślubem? Okazuje się, że bardzo wiele. Szczególnie, że temat ten można potraktować wieloaspektowo i wykorzystać góry nie tylko jako pasję, którą warto podzielić się z weselnymi gośćmi, ale również jako ozdobę.

Zawieszki ślubne z motywem gór, satynowe, wykonane z pleksi, to niezwykły sposób, by zmienić butelkę alkoholu w weselny trunek, który budzić będzie zachwyt nie tylko smakiem, ale i wyglądem. Taka zawieszka będzie pięknie prezentowała się na stole, a tak ozdobiona butelka stać się może nie tylko nagrodą w organizowanych w trakcie weselnej zabawy konkursach, ale także pamiątką po tym wyjątkowym dniu, jakim jest dzień zaślubin.

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 6cm x 9,5cm

 

Treść zawieszki

Możesz wybrać przykładową treść na zawieszkę z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zawieszki. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zawieszkach.

Zawieszki są sprzedawane ze sznureczkiem/wstążką, którą należy samodzielnie nałożyć na zawieszkę.