Góry Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem gór


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Góry Drewniane zaproszenia ślubne


Wyjątkowe drewniane zaproszenia ślubne z motywem gór

Wesele w górach to świetny pomysł. Ale góry to również doskonały motyw przewodni ślubu - najważniejszego wydarzenia w życiu każdej Młodej Pary. Mamy dla Was unikalne, drewniane zaproszenia na ślub z motywem majestatycznych gór. Chcecie je mieć?

W stylu góralskim i eko

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem gór idealnie wpisuje się w trend klasyczny i eko. Podkreśli oprawę zimowego wesela w góralskiej chacie z widokiem na wspaniałe szczyty. Jest też doskonałym wyborem dla Par Młodych kochających góry czy wędrujących po górach. Przede wszystkim jednak góry są symbolem stałości, która przecież jest cechą prawdziwej miłości. Góry to również siła i dostojeństwo. Doskonale więc wpiszą się w weselną uroczystoś

.

Zaproszenie na ślub by Venarti jest wykonane z cienkiej, 3 mm drewnianej sklejki. Spersonalizowana treść, wydrukowana ozdobną czcionką idealnie koresponduje z jasnym, naturalnym tłem drewna i rysunkiem majestatycznych gór oraz lasu.

W zestawie GRATIS jest biała koperta oraz personalizacja zaproszenia.

 

Koperta biała:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia ślubnego z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.