Lawenda, drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem lawendy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Lawenda, drewniane zaproszenia ślubne


Urocze zaproszenia ślubne wykonane z drewnianej sklejki to propozycja dla pary młodej, która pragnie pozostać zapamiętana. Wysokiej jakości sklejka pięknie się prezentuje, a przy tym jest sporym zaskoczeniem dla gości, którzy przyzwyczajeni są do papierowych zaproszeń.

Bardzo oryginalna jest także dwuczęściowa forma zaproszeń. Kwadratowa baza posiada wycięcie w którym umieszczono wyjmowany krążek z tego samego materiału. Wyjmowanie pokrywki jest łatwe i wygodne.

Zaproszenie ozdobione jest motywem lawendowej łąki i w pełni spersonalizowane. Na pokrywce umieszczone są imiona przyszłych małżonków i data ślubu.

Treść zaproszenia wraz z danymi zaproszonych gości wydrukowana jest w głębieniu podstawki. Można je ułożyć samodzielnie lub wybrać spośród dostępnych szablonów. Takie zaproszenia z pewnością zapadną w pamięć każdemu zaproszonemu gościowi.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu