Lawenda, drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem lawendy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Lawenda, drewniane zaproszenia ślubne


Urocze zaproszenia ślubne wykonane z drewnianej sklejki to propozycja dla pary młodej, która pragnie pozostać zapamiętana. Wysokiej jakości sklejka pięknie się prezentuje, a przy tym jest sporym zaskoczeniem dla gości, którzy przyzwyczajeni są do papierowych zaproszeń.

Bardzo oryginalna jest także dwuczęściowa forma zaproszeń. Kwadratowa baza posiada wycięcie w którym umieszczono wyjmowany krążek z tego samego materiału. Wyjmowanie pokrywki jest łatwe i wygodne.

Zaproszenie ozdobione jest motywem lawendowej łąki i w pełni spersonalizowane. Na pokrywce umieszczone są imiona przyszłych małżonków i data ślubu.

Treść zaproszenia wraz z danymi zaproszonych gości wydrukowana jest w głębieniu podstawki. Można je ułożyć samodzielnie lub wybrać spośród dostępnych szablonów. Takie zaproszenia z pewnością zapadną w pamięć każdemu zaproszonemu gościowi.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu