Dusty Blue Rose Drewniane zaproszenia ślubne kwiatowe

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem kwiatów Dusty Blue Rose


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Dusty Blue Rose Drewniane zaproszenia ślubne kwiatowe


Rustykalne drewniane zaproszenia ślubne Dusty Blue Rose

Jeśli planujesz rustykalne wesele w zimie, potrzebujesz wszelkich dodatków w tym stylu. Rustykalne wesele to przede wszystkim ukłon w stronę natury. Styl ten kocha drewno i kolory ziemi. A zima – zima to szarości i błękity, które w zestawieniu z ciepłem drzew wspaniale się komponują nie tylko w krajobrazie. Poznaj nasze unikalne drewniane zaproszenia ślubne Dusty Blue Rose!

Niebieskie róże zamrożone w drewnie

Dusty blue jest jednym z najmodniejszych kolorów Instytutu Pantone. Na jego liście ma nr 10. To barwa smagniętego mrozem nieba i zamarzniętej wody. Niebieskie róże niosą nutkę tajemnicy, są delikatne i niesamowicie piękne. Skontrastowane z ciepłą barwą drewna, z którego wykonujemy zaproszenia ślubne, wyglądają jak połączenie dwóch żywiołów – ognia i wody. Są więc wyjątkowo stylowe. Kształt zaproszeń natomiast utrzymaliśmy w klimacie eleganckiego retro – przypomina ramę starego lustra lub obrazu.

Wszystko co wewnątrz zaproszenia, jest personalizowane GRATIS – Wy wybieracie tekst, my przygotowujemy projekt! Poznajcie też zaproszenia ślubne Venarti Dusty Blue Rose z akrylu!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.