Drewniane zaproszenia ślubne Ze zdjęciem Wyciągane koło

Drewniane zaproszenie ślubne z Waszym zdjęciem, wyciągane koło


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


13,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia ślubne Ze zdjęciem Wyciągane koło


Zmień swoje zaproszenie ślubne w moment, który jest zarówno unikalny, jak i znaczący z tymi drewnianymi kwadratowymi zaproszeniami ślubnymi! Z daleka zauważysz jego elegancki kształt, ponieważ kwadrat posiada wyciągane koło z Waszym zdjęciem nadające mu stylowy wygląd.

To wyjątkowy sposób na utrwalenie tych Waszych wspomnień. Ale to nie koniec, to drewniane zaproszenie ślubne jest również spersonalizowane z pięknym tekstem po otwarciu dla dodatkowego dotyku elegancji i intymności.

Te zaproszenia z pewnością sprawią, że wszyscy Twoi goście będą kochać i doceniać, gdy zostaną zaproszeni do udziału w obchodach dnia ślubu.

Z taką jakością i ponadczasowością, te drewniane zaproszenia ślubne są czymś, co Ty i Twoi bliscy mogą na zawsze cenić - w końcu nie ma lepszego sposobu, aby zaznaczyć początek szczęśliwego życia!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm, 2szt

Wymiary: 14cm x 14cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

 

Prosimy mieć na uwadze jakość wysyłanych do nas zdjęć, ponieważ nie przyjmujemy reklamacji z powodu ich słabej jakości. To co widać na monitorze nie wygląda identycznie na papierze. Prosimy o wcześniejsze wydrukowanie ich na drukarce laserowej na matowym papierze o podobnym rozmiarze wydruku. To pozwoli zorientować się jak będzie mniej więcej wyglądało zdjęcie na tym produkcie.

Prosimy o rozważne zakupy i wysłanie nam jednego, dużego, wyraźnego zdjęcia, którego jesteście Państwo pewni. W cenie tego produktu jest wysłanie projektu z jednym zdjęciem i personalizowanym tekstem. Każdy kolejny projekt z nowym zdjęciem wymaga wykupienia tej opcji

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych