Pudrowe róże Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem pudrowych róż


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pudrowe róże Drewniane zaproszenia ślubne


Poszukujecie oryginalnych zaproszeń ślubnych? Kochacie naturalne materiały? Mamy dla Was drewniane zaproszenia ślubne by Venarti – całkowicie spersonalizowane, unikalne i modne. Zachwycisz się romantycznym nadrukiem pudrowych róż w otoczeniu gałązek w kolorze butelkowej zieleni.

Rustykalnie i retro - drewniane zaproszenia ślubne

O tym, jak ważne są zaproszenia na ślub nikogo nie musimy przekonywać, ale wiemy też, że każda młoda para chce, by jej dzień był jak najbardziej wyjątkowy i niepowtarzalny. W naszej ofercie mamy więc personalizowane piękne zaproszenia ślubne rustykalne.

Jeśli planujesz wesele w otoczeniu wystroju wiejskiego dworku, drewniane zaproszenia na ślub idealnie wpiszą się w Twój plan. Naturalny materiał, kształt retro kojarzący się z dawną papeterią i ozdobna czcionka, podkreślą styl Waszej uroczystości.

Podaruj niezapomniane wspomnienia sobie oraz zaproszonym gościom weselnym!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych