Pudrowe róże Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem pudrowych róż


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł brutto
5,99 zł bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Pudrowe róże Drewniane zaproszenia ślubne


Poszukujecie oryginalnych zaproszeń ślubnych? Kochacie naturalne materiały? Mamy dla Was drewniane zaproszenia ślubne by Venarti – całkowicie spersonalizowane, unikalne i modne. Zachwycisz się romantycznym nadrukiem pudrowych róż w otoczeniu gałązek w kolorze butelkowej zieleni.

Rustykalnie i retro - drewniane zaproszenia ślubne

O tym, jak ważne są zaproszenia na ślub nikogo nie musimy przekonywać, ale wiemy też, że każda młoda para chce, by jej dzień był jak najbardziej wyjątkowy i niepowtarzalny. W naszej ofercie mamy więc personalizowane piękne zaproszenia ślubne rustykalne.

Jeśli planujesz wesele w otoczeniu wystroju wiejskiego dworku, drewniane zaproszenia na ślub idealnie wpiszą się w Twój plan. Naturalny materiał, kształt retro kojarzący się z dawną papeterią i ozdobna czcionka, podkreślą styl Waszej uroczystości.

Podaruj niezapomniane wspomnienia sobie oraz zaproszonym gościom weselnym!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia?

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych