Tulipany Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem tulipanów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


8,49 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Tulipany Drewniane zaproszenia ślubne


Wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy. Aby zagwarantować prawdziwie spektakularny efekt, warto zadbać o organizację wesela w najdrobniejszych szczegółach, poczynając już od ślubnych zaproszeń, a następnie kontynuując działania w jednym stylu, poprzez weselną zabawę, aż po podziękowania dla gości.

Zanim jednak goście zjawią się na weselnej zabawie, Młoda Para musi ich zaprosić. Warto zadbać, by mogli poczuć się wyjątkowo, aby wyrazili zgodę na towarzyszenie przyszłym Nowożeńcom w ceremonii zaślubin, to zaś wymaga wręczenia specjalnego, dedykowanego zaproszenia.

Jedne z piękniejszych, wykonanych w duchu miłości do natury i prostoty, są te drewniane, które dodatkowo ozdobione są motywem tulipanów. Takie zaproszenie to nie tylko sposób na uzyskanie zgody gości, ale i wspaniała pamiątka dla biesiadników, która sprawi, że dzień wesela na długo pozostanie w ich wspomnieniach.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu