Tulipany Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem tulipanów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

8,49 zł

Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Tulipany Drewniane zaproszenia ślubne


Wyjątkowa okazja wymaga wyjątkowej oprawy. Aby zagwarantować prawdziwie spektakularny efekt, warto zadbać o organizację wesela w najdrobniejszych szczegółach, poczynając już od ślubnych zaproszeń, a następnie kontynuując działania w jednym stylu, poprzez weselną zabawę, aż po podziękowania dla gości.

Zanim jednak goście zjawią się na weselnej zabawie, Młoda Para musi ich zaprosić. Warto zadbać, by mogli poczuć się wyjątkowo, aby wyrazili zgodę na towarzyszenie przyszłym Nowożeńcom w ceremonii zaślubin, to zaś wymaga wręczenia specjalnego, dedykowanego zaproszenia.

Jedne z piękniejszych, wykonanych w duchu miłości do natury i prostoty, są te drewniane, które dodatkowo ozdobione są motywem tulipanów. Takie zaproszenie to nie tylko sposób na uzyskanie zgody gości, ale i wspaniała pamiątka dla biesiadników, która sprawi, że dzień wesela na długo pozostanie w ich wspomnieniach.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14,5cm x 14,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu