Drewniane zaproszenia ślubne, ozdobne Białe anemone, zawilec

Drewniane zaproszenia ślubne,ozdobne z motywem kwiatów anemone, zawilca


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł brutto
5,99 zł bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia ślubne, ozdobne Białe anemone, zawilec


Drewno coraz częściej wykorzystywane jest nie tylko we wnętrzach, ale wkracza również na salony. A raczej na sale, bowiem doskonale sprawdza się jako element dekoracyjny, wspaniale wpisując się w ślubną stylistykę.

Drewno może być wykorzystywane przez Młode Pary już na etapie wręczania zaproszeń, może ono zapowiadać określony styl, w jakim ślub będzie zorganizowany – minimalistyczny, eko czy rustykalny.

Drewniane zaproszenia ślubne, o wysokiej jakości wykonania, ozdobione motywem białych kwiatów, to wspaniały sposób na powiadomienie potencjalnych gości o ślubnych planach, a także wspaniała dla nich pamiątka.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał: sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniachślubnych.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych