Ludowe kwiaty Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem ludowych kwiatów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ludowe kwiaty Drewniane zaproszenia ślubne


Oryginalne zaproszenia ślubne, wykonane z drewnianej sklejki to ciekawa alternatywa dla zwyczajnych, papierowych zaproszeń. Sklejka jest niezwykle nowoczesna, a przy tym nieco surowa.

Trudno też odmówić jej eleganckiego sznytu. Zaproszenia mają prostokątny kształt i z powodzeniem mogą być wręczane samodzielnie, jak i z kopertą. By nieco przełamać minimalizm drewna, zaproszenie ozdobiono kwiatowym motywem, inspirowanym sztuką ludową.

Każde zaproszenie jest w pełni spersonalizowane. Jego treść można ułożyć samodzielnie lub wybrać spośród wielu dostępnych szablonów.

Wręczenie takiej drewnianej karty to gwarancja pozostania zapamiętanym. Odporność drewna na niszczenie sprawia, że takie zaproszenie może być pamiątką na długie lata.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.