Ludowe kwiaty Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem ludowych kwiatów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ludowe kwiaty Drewniane zaproszenia ślubne


Oryginalne zaproszenia ślubne, wykonane z drewnianej sklejki to ciekawa alternatywa dla zwyczajnych, papierowych zaproszeń. Sklejka jest niezwykle nowoczesna, a przy tym nieco surowa.

Trudno też odmówić jej eleganckiego sznytu. Zaproszenia mają prostokątny kształt i z powodzeniem mogą być wręczane samodzielnie, jak i z kopertą. By nieco przełamać minimalizm drewna, zaproszenie ozdobiono kwiatowym motywem, inspirowanym sztuką ludową.

Każde zaproszenie jest w pełni spersonalizowane. Jego treść można ułożyć samodzielnie lub wybrać spośród wielu dostępnych szablonów.

Wręczenie takiej drewnianej karty to gwarancja pozostania zapamiętanym. Odporność drewna na niszczenie sprawia, że takie zaproszenie może być pamiątką na długie lata.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.