Drewniane zaproszenia ślubne Rysunkowe piwonie

Drewniane zaproszenia ślubne z motywem rysunkowych piwoni


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Drewniane zaproszenia ślubne Rysunkowe piwonie


Gotowa, aby rozpocząć proces planowania ślubu? Nasze unikalne i piękne drewniane zaproszenia ślubne zawierają  wzór piwoni zarówno na górze jak i na dole zaproszenia, co oznacza mnóstwo miejsca na wszystkie szczegóły dotyczące Waszego wydarzenia! D

zięki klasycznemu wyglądowi, możesz być pewien, że te zaproszenia nadadzą ton idealnie eleganckiej uroczystości. Zaproszenia są nie tylko atrakcyjne, ale również bardzo trwałe i nadają się do wszystkich rodzajów przesyłek pocztowych - od zwykłych listów po przesyłki kurierskie, co czyni je wygodnymi i bezproblemowymi.

Kup nasze drewniane zaproszenia ślubne już dziś i upewnij się, że Twój wyjątkowy dzień rozpocznie się od idealnego pierwszego wrażenia!

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.