Gipsówka Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem gipsówki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł brutto
5,99 zł bruttoTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Gipsówka Drewniane zaproszenia ślubne


Subtelne zaproszenie ślubne, wykonane z drewnianej sklejki to propozycja dla par młodych, które szukają niecodziennego sposobu na zaproszenie bliskich na ślub i przyjęcie weselne.

Zaproszenie ma ciekawy kształt i kolor klasycznego, jasnego drewna. By dodać mu elegancji i wyrafinowania, ozdobiono je grafiką gipsówki.

Minimalistyczny styl zaproszenia doskonale komponuje się z surowością drewna. Każde zaproszenie jest spersonalizowane.

Treść zaproszenia można ułożyć samodzielnie lub skorzystać z jednego z wielu dostępnych szablonów. Zaproszenia można wręczać samodzielnie lub w kopercie. Z pewnością będą dużym zaskoczeniem dla gości.

Produkt wykonany jest z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu zaproszenie jest nie tylko klasyczną informacją o zbliżającym się ślubie, ale także piękną pamiątką dla gości i nowożeńców.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

 

 

Jak dodatkowo ozdobić zaproszenia ślubne?

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych