Gipsówka Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem gipsówki


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Gipsówka Drewniane zaproszenia ślubne


Subtelne zaproszenie ślubne, wykonane z drewnianej sklejki to propozycja dla par młodych, które szukają niecodziennego sposobu na zaproszenie bliskich na ślub i przyjęcie weselne.

Zaproszenie ma ciekawy kształt i kolor klasycznego, jasnego drewna. By dodać mu elegancji i wyrafinowania, ozdobiono je grafiką gipsówki.

Minimalistyczny styl zaproszenia doskonale komponuje się z surowością drewna. Każde zaproszenie jest spersonalizowane.

Treść zaproszenia można ułożyć samodzielnie lub skorzystać z jednego z wielu dostępnych szablonów. Zaproszenia można wręczać samodzielnie lub w kopercie. Z pewnością będą dużym zaskoczeniem dla gości.

Produkt wykonany jest z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu zaproszenie jest nie tylko klasyczną informacją o zbliżającym się ślubie, ale także piękną pamiątką dla gości i nowożeńców.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu