Gipsówka Drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem gipsówki


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Gipsówka Drewniane zaproszenia ślubne


Subtelne zaproszenie ślubne, wykonane z drewnianej sklejki to propozycja dla par młodych, które szukają niecodziennego sposobu na zaproszenie bliskich na ślub i przyjęcie weselne.

Zaproszenie ma ciekawy kształt i kolor klasycznego, jasnego drewna. By dodać mu elegancji i wyrafinowania, ozdobiono je grafiką gipsówki.

Minimalistyczny styl zaproszenia doskonale komponuje się z surowością drewna. Każde zaproszenie jest spersonalizowane.

Treść zaproszenia można ułożyć samodzielnie lub skorzystać z jednego z wielu dostępnych szablonów. Zaproszenia można wręczać samodzielnie lub w kopercie. Z pewnością będą dużym zaskoczeniem dla gości.

Produkt wykonany jest z dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu zaproszenie jest nie tylko klasyczną informacją o zbliżającym się ślubie, ale także piękną pamiątką dla gości i nowożeńców.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.

Powiązane wpisy na blogu