Nowy

Drewniane, ozdobne zaproszenia ślubne Rysunkowe piwonie

Drewniane zaproszenia ślubne z motywem rysunkowych piwoni


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Drewniane, ozdobne zaproszenia ślubne Rysunkowe piwonie


Uwaga, przyszłe panny młode! Szukacie niezapomnianego sposobu, aby zaprosić swoich gości na Wasz ślub? Dzięki naszym drewnianym zaproszeniom ślubnym, możesz zmienić swój dzień miłości w taki, o którym będzie się mówiło przez lata.

Nasze zaproszenia są wykonane z najlepszego drewna, dzięki czemu są zarówno eleganckie, jak i klasyczne - idealne na wymarzoną ceremonię. Na ich powierzchni cieszcie się ozdobnym kształtem z pełnymi piwoniami delikatnie narysowanymi na górze i dole zaproszenia. Dzięki temu pięknemu zaproszeniu, Twoi goście będą tworzyć piękne wspomnienia, gdy będą łączyć się w Waszym związku jako dwoje.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach.