Para misiów drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem pary misiów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Para misiów drewniane zaproszenia ślubne


Drewniane zaproszenie ślubne z motywem pary misiów.

Czy misie mogą pojawić się na ślubie? Oczywiście, że tak szczególnie, kiedy są słodkie i kiedy zapowiadają radosne wydarzenie.

Dlatego też motyw pary słodkich, szczęśliwych misiów zdobi ślubne zaproszenie. Drewniane podłoże doskonale komponuje się z grafiką, a urocze misie skłaniają do uśmiechu i sprawiają, że takie zaproszenie uszczęśliwi każdego.

Wysokiej jakości zaproszenie, ze swoja stonowaną kolorystyką, zapowiadać może ślub w stylu „eko” czy minimalistycznym, ale może też nawiązywać do romantycznej wymowy tego dnia.

Będzie też stanowiło wspaniałą pamiątkę, która nawet po latach pozwoli wrócić wspomnieniami do tego dnia.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu