Para misiów drewniane zaproszenia ślubne

Drewniane zaproszenie ślubne z motywem pary misiów


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

5,99 zł
5,99 złTen produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Para misiów drewniane zaproszenia ślubne


Drewniane zaproszenie ślubne z motywem pary misiów.

Czy misie mogą pojawić się na ślubie? Oczywiście, że tak szczególnie, kiedy są słodkie i kiedy zapowiadają radosne wydarzenie.

Dlatego też motyw pary słodkich, szczęśliwych misiów zdobi ślubne zaproszenie. Drewniane podłoże doskonale komponuje się z grafiką, a urocze misie skłaniają do uśmiechu i sprawiają, że takie zaproszenie uszczęśliwi każdego.

Wysokiej jakości zaproszenie, ze swoja stonowaną kolorystyką, zapowiadać może ślub w stylu „eko” czy minimalistycznym, ale może też nawiązywać do romantycznej wymowy tego dnia.

Będzie też stanowiło wspaniałą pamiątkę, która nawet po latach pozwoli wrócić wspomnieniami do tego dnia.

 

Koperta:GRATIS!

Personalizacja: GRATIS!

Materiał:sklejka 3mm

Wymiary: 14cm x 10,5cm

 

Treść zaproszenia ślubnego

Możesz wybrać przykładową treść zaproszenia z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem zaproszenia. Nadesłane treści mogą zawierać wierszyki, cytaty - wszystkie informacje jakie chcą Państwo umieścić na swoich zaproszeniach ślubnych.

Powiązane wpisy na blogu