Pomarańczowe kwiaty Ślubny magnes na lodówkę Plaster brzozy

2,99 złDane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Pomarańczowe kwiaty Ślubny magnes na lodówkę Plaster brzozy


Drobne przedmioty, takie jak magnesy, to doskonały pomysł nie tylko na pamiątkę z wakacji, ale i na ślubny prezent dla gości.

Od wielu lat bowiem funkcjonuje w Polsce zwyczaj obdarowywania gości drobnymi upominkami, a magnes, szczególnie starannie wykonany i nawiązujący do charakteru uroczystości, doskonale się w tej roli sprawdza.

Magnes, będący plastrem brzozy ozdobionym pięknym motywem kwiatów w radosnych, pomarańczowych tonacjach, to dar, który towarzyszyć może gościom każdego dnia, jeszcze długo po weselu.

Przytwierdzony do lodówki budził będzie szeroki uśmiech i stanowił powód, by radośnie zacząć dzień.

Nie ma chyba osoby, która nie kolekcjonuje magnesów na lodówkę – są one najczęściej przywożoną pamiątką z podróży. Jednak magnesy nie są zarezerwowane wyłącznie dla podróżniczych wypraw.

Doskonale spisują się również w weselnych klimatach, stanowiąc wspaniały prezent dla zaproszonych gości. Zwyczaj wręczania drobnych upominków gościom wesela już trwale się w Polsce przyjął, a zarówno Młode Pary, jak i zaproszeni przez nich bliscy, czerpią z niego ogromną przyjemność.

Dla Młodej Pary jest to okazja, by wyrazić wdzięczność dla gości za ich obecność, za wspólne przeżywanie wyjątkowych chwil, zaś dla samych gości ślubny magnes, szczególnie tak piękny, jak ten ozdobiony pomarańczowymi kwiatami, staje się wspaniałą ozdobą lodówki i pretekstem do wracania wspomnieniami do dnia wesela, w którym uczestniczyli.

 

Wymiary: ok 6-8cm

Grubość plasterka: 0,5cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu