Chabry Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców

Ślubna statuetka z drewna w kształcie 2 połączonych serc z motywem chabrów


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


45,00 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Chabry Ślubna statuetka Podziękowanie dla rodziców


Tradycja wręczania podziękowań weselnym gościom jeszcze w trakcie uroczystości mocno zakorzeniła się w polskiej świadomości. Stała się niezwykłym zwyczajem, który budzi moc wzruszeń, który pozwala podziękować gościom za ich obecność i za wspólne przeżywanie radości z Młodą Parą.

Wśród weselnych gości są jednak osoby, którym wypada podziękować szczególnie – to Rodzice Młodej Pary. Znakomitym sposobem, by wyrazić miłość i przywiązanie, ale i wdzięczność za trud włożony w wychowanie i nieustanne wsparcie, jest statuetka ślubna ozdobiona motywem chabrów. Statuetka w kształcie dwóch połączonych ze sobą serc, miłosnych symboli, zachwyci Rodziców swoją oryginalnością, subtelnością oraz elegancką prostotą. Stanie się również okazją do wspomnień, do przeżywania nawet po latach tego niezwykłego dnia zaślubin swoich dzieci.

 

Ślubna statuetka w kształcie 2 połączonych serc z drewna -  to śliczne podziękowanie dla rodziców.


Materiał: drewno 4mm

Wymiary bez podstawki: ok 20cm x 20cm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.