Słoneczniki Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z motywem słoneczników na plastrze brzozy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


79,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Słoneczniki Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy


Dzień ślubu jest jednym z najbardziej cenionych dni w naszym życiu, ale nie byłby taki bez miłości i wsparcia naszych rodziców.

Można okazać im wdzięczność za ich ciężką pracę i poświęcenie za pomocą tej wyjątkowej statuetki, wykonanej w 100% z drewna brzozowego.

Ta serdeczna pamiątka jest zarówno naturalna, jak i stylowa, dodając uroku każdemu miejscu, w którym ją Państwo postawią.

Szczegółowy nadruk słoneczników przyciąga wzrok i przypomina każdego dnia, jak wiele dla Państwa znaczą. I oczywiście, dzięki spersonalizowanemu tekstowi zawierającemu słowa wybrane przez Państwa, ten element ma wartość sentymentalną, której nie da się przebić.

Nie pozwólcie więc Państwo, aby Wasz wyjątkowy dzień minął bez serdecznych podziękowań - podziękujcie swoim rodzicom za całą ich miłość za pomocą tej uroczej statuetki!

 

Materiał: plaster brzozy

Wymiary: ok 20x16 cm w zależności od konkretnego plastra - możliwe inne rozmiary

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również