Słoneczniki Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy

Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka z motywem słoneczników na plastrze brzozy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

79,99 zł


Opis
Opis

Słoneczniki Podziękowania dla Rodziców Ślubna statuetka Plaster brzozy


Dzień ślubu jest jednym z najbardziej cenionych dni w naszym życiu, ale nie byłby taki bez miłości i wsparcia naszych rodziców.

Można okazać im wdzięczność za ich ciężką pracę i poświęcenie za pomocą tej wyjątkowej statuetki, wykonanej w 100% z drewna brzozowego.

Ta serdeczna pamiątka jest zarówno naturalna, jak i stylowa, dodając uroku każdemu miejscu, w którym ją Państwo postawią.

Szczegółowy nadruk słoneczników przyciąga wzrok i przypomina każdego dnia, jak wiele dla Państwa znaczą. I oczywiście, dzięki spersonalizowanemu tekstowi zawierającemu słowa wybrane przez Państwa, ten element ma wartość sentymentalną, której nie da się przebić.

Nie pozwólcie więc Państwo, aby Wasz wyjątkowy dzień minął bez serdecznych podziękowań - podziękujcie swoim rodzicom za całą ich miłość za pomocą tej uroczej statuetki!

 

Materiał: plaster brzozy

Wymiary: ok 20x16 cm w zależności od konkretnego plastra - możliwe inne rozmiary

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść statuetki z naszej strony (znajdziesz je tutaj) lub wysłać nam swoją propozycję. Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony do akceptacji przed wykonaniem graweru.
 

Po dokonaniu zakupu prosimy o wysłanie imion pary młodej, datę ślubu oraz treść statuetki.