Liście eukaliptusa ślubne tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


36,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Liście eukaliptusa ślubne tablice rejestracyjne


Aby dzień ślubu był naprawdę niezapomniany, można dodać odrobinę magii dzięki naszym ślubnym tablicom rejestracyjnym! Ta wspaniała ślubna tablica rejestracyjna będzie idealnym dodatkiem do każdego samochodu ślubnego, z motywem liści eukaliptusa i spersonalizowanym tekstem.

Wykonana z wysokiej jakości materiałów, ta elegancka i ponadczasowa tablica rejestracyjna pięknie obramowuje imiona nowożeńców i ich datę ślubu - tworząc elegancką pamiątk. Niech ten wyjątkowy i znaczący element stworzy magiczną atmosferę na Państwa ślubie!

Wystarczająco subtelne, aby wtopić się w otoczenie, ale wystarczająco śmiałe, aby nadać mu mocny wydźwięk, te olśniewające tablice rejestracyjne przeniosą Państwa prosto do szczęśliwego końca w najbardziej romantycznym dniu Państwa życia.

Dzięki naszym wspaniałym ślubnym tablicom rejestracyjnym nadadzą Państwo ostateczny szlif swojemu idealnemu pojazdowi ślubnemu!

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.