Serce - drewniane tablice rejestracyjne ślubne

36,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Serce - drewniane tablice rejestracyjne ślubne


Wiele Par Młodych nurtuje kwestia zachowania spójności w wystroju – zarówno kościoła, jak i weselnej sali. Często zapomina się w ferworze przygotowań o samochodzie, który powiezie nas do ślubu, a który również powinien być w pewien sposób przystrojony, powinien zwracać uwagę i wyróżniać się wśród innych weselnych pojazdów.

 
Rozwiązań jest wiele, ale jeśli nie lubimy ostentacyjnych i rzucających się w oczy bukietów, warto zastanowić się nad drewnianymi tablicami rejestracyjnymi, nawiązującymi swym charakterem do ślubnej uroczystości. Takie tablice, ozdobione motywem serca, które jest uniwersalnym symbolem miłości, to wspaniały sposób nie tylko na zaznaczenie wyjątkowego charakteru pojazdu, ale na wkomponowanie ich w pozostałe elementy przybrania samochodu. Co więcej, już po ślubie, takie tablice – odpowiednio oprawione – mogą stać się wspaniałą pamiątką tego wyjątkowego dla wszystkich dnia.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: sklejka 3mm

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych