Boho kwiaty tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


36,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Boho kwiaty tablice rejestracyjne


Styl boho pełen jest radości, koloru, zwiewności i śmiechu. Dlatego też tak doskonale koresponduje z uroczystością zaślubin, zaś motywy w stylu boho doskonale pasują jako ozdoba różnego rodzaju elementów niezbędnych w trakcie organizacji wesela.

Motywy boho mogą występować nawet na ślubnych tablicach rejestracyjnych, nadając im niepowtarzalnego charakteru i zachwycając swą oryginalnością ślubnych gości.

Samochód z takimi ślubnymi tablicami rzeczywiście powiezie Młodą Parę w kierunku nowej drogi życia, znacząco wyróżniając się wśród innych pojazdów, inicjując spontaniczne gratulacje i szczere uśmiechy, stanowiąc element kreowania serdecznej atmosfery weselnej zabawy.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych