Lawenda tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


36,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Lawenda tablice rejestracyjne


Zapach lawendy upaja, rozluźnia, budzi wspaniałe skojarzenia z sielskością i relaksem. Dlatego też jest to doskonały motyw w przypadku wesel organizowanych w stylu wiejskim bądź też romantycznym, gdzie sama lawenda, bądź też kolor fioletowy, mogą być motywem przewodnim.

Ślubne tablice rejestracyjne ozdobione gałązkami lawendy to doskonały sposób na przystrojenie ślubnego pojazdu, ale również na stworzenie ze wszystkich ślubnych dekoracji spójnej całości.

Ta konsekwencja w zastosowaniu motywów sprawi, iż goście jeszcze długo zachwycać się będą niezwykłą atmosferą wesela, szczegółami jego aranżacji oraz ślubnym samochodem, który – za sprawą tablic rejestracyjnych ozdobionych lawendą – stanie się wyjątkowym.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu