Tablice rejestracyjne ślubne TAB004

Tablica rejestracyjna ślubna. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

36,99 zł


Opis
Opis

Tablice rejestracyjne ślubne TAB004


Złote obrączki są symbolem małżeństwa, bliskości, wierności, miłości Młodej Pary i trwałości ich związku. Dlatego też warto wykorzystać ten motyw obrączek i ozdobić nim ślubne tablice rejestracyjne.

Są one doskonałym sposobem, by uczynić ślubny pojazd wyjątkowym, by zawiadomić cały świat, że w danym pojeździe jest Młoda Para, że podróżujący nim zakochani właśnie wkraczają na nową drogę życia.

Takie ślubne tablice, to pełen dystansu, humorystyczny akcent na ślubie, mogą stać się też wspaniałą pamiątką, zdobiącą na przykład ścianę awangardowego salonu.

Eleganckie tablice pasują doskonale do ślubów w stylu klasycznym, choć zachwycą też minimalistów – w końcu symbol obrączki mówi więcej, niż tysiąc słów.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.