Lawenda z tłem tablice rejestracyjne

Tablica rejestracyjna ślubna wykonana z hipsu (lekki i giętki materiał). Posiada piękny połysk. Możliwość zmiany tekstu na własny.

Cena dotyczy 1 szt


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


36,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Lawenda z tłem tablice rejestracyjne


Wśród elementów dekoracyjnych pojawiających się na ślubach, coraz częściej wymienia się tablice rejestracyjne. Dzieje się tak dlatego, że stanowią one wyjątkową dekorację samochodu, potrafią zamienić zwyczajny środek lokomocji w pojazd, który powiedzie Młodą Parę w kierunku nowej drogi życia.

Warto zadbać, by ślubne tablice rejestracyjne korespondowały ze stylem wesela bądź też by został w ich przypadku użyty kolor występujący również w aranżacji weselnej sali czy bukiecie ślubnych kwiatów.

Dlatego też, jeśli Para Młoda decyduje się na wesele w stylu rustykalnym, romantycznym bądź minimalistycznym czy eko, doskonałym wyborem będą ślubne tablice rejestracyjne ozdobione motywem lawendy z tłem, przydającym motywowi lawendy głębi.

 

Cena dotyczy 1 szt

Materiał: hips (lekki i giętki materiał)

Nadruk: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu