Tablice rejestracyjne ślubne z żywicy wzór marmurowy

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


124,99 zł
124,99 zł


Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Tablice rejestracyjne ślubne z żywicy wzór marmurowy


Samochodowe tablicowe Love

Ozdoby ślubne powinny być wyjątkowe. I warto o ich wyjątkowość zadbać, ponieważ w ten sposób możemy podkreślić niepowtarzalne wydarzenie, jakim jest ślub i wesele. Samochód lub dorożka, którymi pojedziemy do ślubu, a potem do domu weselnego muszą również wyróżniać się i komponować ze stylistyką ceremonii. Jednym z naszych pomysłów są niepowtarzalne tablice rejestracyjne z żywicy.

Weselne tablice rejestracyjne mogą być zabawne, eleganckie, artystyczne w różnych kolorach i stylistyce. My proponujemy ślubne tablice rejestracyjne Venarti wykonane ręcznie z unikalnego materiału, jakim jest żywica. Każda tablica jest oryginalna i niepowtarzalna. Nasze tablice są także spersonalizowane, eleganckie z motywem przewodnim wesela. Tekst wybierają sami nowożeńcy. Przód tablicy jest gładki i doskonale odbija światło. Marmurowy wzór podkreśla ich dyskretną elegancję, a perłowe kolory – biały i czarny - skrzą się w słońcu srebrnymi drobinkami. Nietuzinkowym dodatkiem, podkreślającym dyskretnie przepych są złote elementy wykończeniowe.

 

Cena dotyczy 1 szt

 

Materiał: Żywica - każda tablica jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód prośby jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Wzór: Marmurowy, biała perła z dodatkiem czarnej perły i złotą farbą

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych