Tablice rejestracyjne ślubne z żywicy wzór marmurowy

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

124,99 zł
124,99 zł


Opis
Opis

Tablice rejestracyjne ślubne z żywicy wzór marmurowy


Samochodowe tablicowe Love

Ozdoby ślubne powinny być wyjątkowe. I warto o ich wyjątkowość zadbać, ponieważ w ten sposób możemy podkreślić niepowtarzalne wydarzenie, jakim jest ślub i wesele. Samochód lub dorożka, którymi pojedziemy do ślubu, a potem do domu weselnego muszą również wyróżniać się i komponować ze stylistyką ceremonii. Jednym z naszych pomysłów są niepowtarzalne tablice rejestracyjne z żywicy.

Weselne tablice rejestracyjne mogą być zabawne, eleganckie, artystyczne w różnych kolorach i stylistyce. My proponujemy ślubne tablice rejestracyjne Venarti wykonane ręcznie z unikalnego materiału, jakim jest żywica. Każda tablica jest oryginalna i niepowtarzalna. Nasze tablice są także spersonalizowane, eleganckie z motywem przewodnim wesela. Tekst wybierają sami nowożeńcy. Przód tablicy jest gładki i doskonale odbija światło. Marmurowy wzór podkreśla ich dyskretną elegancję, a perłowe kolory – biały i czarny - skrzą się w słońcu srebrnymi drobinkami. Nietuzinkowym dodatkiem, podkreślającym dyskretnie przepych są złote elementy wykończeniowe.

 

Cena dotyczy 1 szt

 

Materiał: Żywica - każda tablica jest unikalna, odlewana ręcznie, może posiadać znamiona pracy ręcznej, drobne "niedoskonałości" co jest naturalne i nie podlega reklamacji

Właściwości żywicy: Przód prośby jest gładki, odbijający światło, perłowe kolory mienią się, srebrne drobinki również odbijają światło

Wzór: Marmurowy, biała perła z dodatkiem czarnej perły i złotą farbą

Personalizacja: GRATIS!

Wymiary: 515 x 120 mm

 

Treść

Możesz wybrać przykładową treść z naszej strony lub wysłać nam swoją propozycję.

Na podstawie przesłanych danych i treści na adres email zostanie przygotowany projekt do zamówienia i przedstawiony klientowi do akceptacji przed wykonaniem nadruku.

 

Unikalny produkt oraz wzór. Patent Urzędu Patentowego RP już wkrótce! 

Kilka słów o żywicy i patencie na naszym blogu.