Ślubny, satynowy talerzyk na obrączki Marmur

Ślubny, satynowy talerzyk na obrączki, wzór marmurowy


Zmiana tekstu i zdjęć
Można dowolnie zmieniać teksty, nagłówki na produktach, podmienić zdjęcie na swoje. Dane wyślij emailem po dokonaniu zamówienia.


39,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Dane do projektu wyślij emailem po dokonaniu zamówienia
Opis
Opis

Ślubny, satynowy talerzyk na obrączki Marmur


Elegancki, satynowy talerzyk na obrączki

Piękne i eleganckie obrączki ślubne para małżonków nosi od dnia ślubu przez całe wspólne życie. Obrączki symbolizują nieskończone i wieczne uczucie oraz przypominają ten wyjątkowy dzień. Dlatego nie mogą zostać podane w nieodpowiedni sposób. Potrzebują wyjątkowej oprawy, która również jak i one same, stanie się cenną pamiątką z ceremonii zaślubin.

Obrączki można umieścić w ozdobnym pudełeczku lub na ślubnej tacce czy specjalnym talerzyku, które podczas ceremonii zaślubin zostaną razem poświęcone. Wśród naszych propozycji mamy dla Was wyjątkowo trwały, wykonany z wysokogatunkowej, półprzezroczystej pleksi - satynowy talerzyk na obrączki Venarti. Wykonujemy go w dwóch wersjach - z satynową krawędzią lub bardziej wykwintną, pokrytą złotą farbą.

Talerzyk z motywem marmuru oznaczającego trwałość, wieczność, bogactwo i elegancję, doskonale wpisuje się w ślubną symbolikę. Mamy też dla Was opcję nieprzezroczystą - ślubny talerzyk na obrączki marmur!

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 11,4 x 11,2 cm

Dodatki - dopasuj pozostałe produkty

Wykonujemy wszystkie dodatki z tej kolekcji


Jeśli nie mamy jakiegoś produktu - daj nam znać! Bez problemu dorobimy go dla Ciebie :)

Więcej informacji: Tworzenie brakujących projektów w kompletach ślubnych


Powiązane wpisy na blogu