Ślubny, satynowy talerzyk na obrączki Marmur

Ślubny, satynowy talerzyk na obrączki, wzór marmurowy


Jeśli potrzebujesz indywidualny projekt graficzny, kliknij tutaj.
Zmiany tekstów są DARMOWE.


Zawarte na stronach niniejszego serwisu obiekty własności intelektualnej, a w szczególności wzory użytkowe i przemysłowe oraz pozostałe dzieła, podlegają ochronie prawnej. Za pomocą niniejszego serwisu NIE JEST UDZIELANA żadna licencja na korzystanie z praw przynależnych Venarti z siedzibą w Słupsku. W przypadku naruszenia jakichkolwiek praw autorskich dzieł publikowanych na łamach niniejszego serwisu, będą podejmowane stosowne kroki prawne, w celu ochrony niniejszych praw.

39,99 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany osobno. Musisz wybrać co najmniej 15 szt. produktów
Opis
Opis

Ślubny, satynowy talerzyk na obrączki Marmur


Elegancki, satynowy talerzyk na obrączki

Piękne i eleganckie obrączki ślubne para małżonków nosi od dnia ślubu przez całe wspólne życie. Obrączki symbolizują nieskończone i wieczne uczucie oraz przypominają ten wyjątkowy dzień. Dlatego nie mogą zostać podane w nieodpowiedni sposób. Potrzebują wyjątkowej oprawy, która również jak i one same, stanie się cenną pamiątką z ceremonii zaślubin.

Obrączki można umieścić w ozdobnym pudełeczku lub na ślubnej tacce czy specjalnym talerzyku, które podczas ceremonii zaślubin zostaną razem poświęcone. Wśród naszych propozycji mamy dla Was wyjątkowo trwały, wykonany z wysokogatunkowej, półprzezroczystej pleksi - satynowy talerzyk na obrączki Venarti. Wykonujemy go w dwóch wersjach - z satynową krawędzią lub bardziej wykwintną, pokrytą złotą farbą.

Talerzyk z motywem marmuru oznaczającego trwałość, wieczność, bogactwo i elegancję, doskonale wpisuje się w ślubną symbolikę. Mamy też dla Was opcję nieprzezroczystą - ślubny talerzyk na obrączki marmur!

 

Materiał: pleksi satynowa 3mm

Wymiary: 11,4 x 11,2 cm

Powiązane wpisy na blogu